Hakan Yılmaz, Öğretmenlerimiz Cehaletin En Keskin Kılıçıdır..

Hakan Yılmaz, Öğretmenlerimiz Cehaletin En Keskin Kılıçıdır..

İYİ Parti Malatya İl Başkanı Hakan Yılmaz, 24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Hakan Yılmaz, " Öğretmenlerimizin yaşadığı sıkıntılar maalesef son yıllarda büyük boyutlara ulaşmıştır " dedi

Hakan Yılmaz açıklamasında şu görüşlere ver verdi, "Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk, "Öğretmenler, Yeni Nesil Sizin Eseriniz Olacaktır" sözüyle hem bu ulvi görevin önemine değinmiş hem de siz kıymetli öğretmenlerimize önemli görevler yüklemiştir.

Eğitim sorunlarını çözen milletler; kültür, sanat, bilim, teknoloji, sosyo-ekonomik alanda da kalkınmış ve ilerlemişlerdir. Kalkınmanın temel şartı kaliteli bir eğitim ve yetişmiş insan gücüdür. Hızlı gelişen bilgi ve teknoloji dünyasına ayak uydurarak bilginin üretilmesi, geliştirilmesi, geleceğe aktarılması, eğitimin fonksiyonlarının yerine getirilmesi ve toplumsal gelişimin hız kazanması, eğitimin anahtarı konumundaki siz değerli öğretmenlerimizin gayretlerinin sonucu olacaktır.

Değerli öğretmenlerimiz, yaşadığınız sıkıntıları çok iyi biliyoruz. Aldığı maaşla geçinemeyen bir çok öğretmenimiz, okuldan sonra ikinci bir işte çalışmakta, ay sonunu zar zor getirmektedir. İYİ Parti olarak, eğitime ve eğitimin kahramanları sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'de bir öğretmendir. Sizleri en iyi anlayacak kişi sayın genel başkanımızdır. Bu vesile ile bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyorum "  

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.