İstanbul’un Göbeğinde Değnekçilik Yaparken Yakalandılar

İstanbul’un Göbeğinde Değnekçilik Yaparken Yakalandılar

İstanbul Beyoğlu ilçesinde Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu, İstanbul Sanayi Odası gibi kurumların bulunduğu Meşrutiyet Caddesi’nde daha önce de değnekçilik yapan kişiler yakalandı.

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde önemli kurumların da bulunduğu Meşrutiyet Caddesi’nde daha önce de değnekçilik yaptığı için haklarında işlem yapılan iki kişi yakalandı.

İngiliz Konsolosluğu, Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu, İstanbul Sanayi Odası gibi önemli kurumların olduğu caddede Türkiye Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipler Amirliği tarafından yapılan denetimde yakalanan Mustafa G.’nin iki defa,  Şakir Ü.’nün ise bir defa aynı nedenle göz altına alınıp haklarında işlem yapıldığı ortaya çıktı.

Türkiye Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipler Amirliği konu ile ilgili şu açıklamayı paylaştı: “Şahıslara 2918 Sayılı K.T.K'nın 79. Maddesi’ne (Karayolu üzeri park yerindeki araçlardan park yerini tespite yetkili idarece veya bu idare tarafından işletme izni verilmediği halde park ücreti almak veya almaya teşebbüs etmek) istinaden adli işlem yapılmak üzere Taksim Şehit Haşim Usta Polis Merkezi Amirliği’ne  teslim edilmiştir.” 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.