Özgür Özel Yalnız Değildir!

Yandaş basın iyice çirkinleşti...

CHP’yi terör örgütü ile yan yana gösterme çabası artık sınır tanımaz bir boyuta geldi.

Hükümete yakınlığı ile ön plana çıkan A Haber’in CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'i çirkin bir şekilde hedef alan haberine sessiz kalmayacağımızı buradan herkese haykırıyoruz.

Haberin başlığı ne?

"CHP’li Özgür Özel’den 'Kobani olayları' operasyonunda gözaltına alınan HDP’lilere destek"

Haberin görselinde ne var?

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in yüzü, Photoshop yöntemiyle elinde silah olan bir teröriste montajlanmış!

Ne kadar kolay değil mi karalamak, çamur atmak, çirkinleşmek?

Basınımız o kadar seviyesini kaybetti ki, arkasına hükümetin desteğini alan her türlü iftirayı atabiliyor, her istediğini hukuku hiçe sayarak söyleyebiliyor, her türlü çirkin saldırıyı gerçekleştirebiliyor!

Hükümetin herhangi bir üyesi hakkında böylesine hoyratça bir başlık atın hele bir de böylesine çirkin bir fotomontaj görüntü kullanın bakalım başınıza neler gelir?

Zaten gelmeli de. Biz basın özgürlüğünü savunurken hukuku hiçe sayın demiyoruz, yargısız infaz yapın demiyoruz, evrensel basın ilkeleri çerçevesinde özgürce bildiklerinizi yazın diyoruz. 

Özgür Özel'i, "PKK'nın Sözcüsü" diyerek hedef almak da nedir? Bu nasıl çirkinliktir?

Özgür Özel hukuka başvuracağını açıkladı ama yürekli bir Cumhuriyet savcısı var mıdır acaba bu konuda kendi başına bir soruşturma başlatabilecek?

Bekleyelim görelim günler neler getirecek...

Bu konunun yakın takipçisi olup her gelişmeyi sizlerle paylaşmayı, fikri takibe devam etmeyi dürüst ve özgür basının temsilcisi olarak sürdüreceğiz.

Bu ülkenin dürüst ve ilkeli kişiliklerine haksız ve mesnetsiz bir şekilde saldırılmasına göz yummayacağız. Her zaman doğrunun yanındayız...

Önceki ve Sonraki Yazılar